Opbergen doe je zo!

Hello everyone!

Het is weer een tijdje geleden dat er nog eens een interieur-artikel online kwam. Maar vandaag help ik alle chaotische mensen uit de nood! *schouderklopje aan mezelf*

Iedereen kent het wel: het mooie weer begint en dan kijk je eens rond in huis .. Chaos all over the place. Niet alleen in je kledingkast, maar ook in de keuken, op zolder, in de woonkamer .. En dan rinkelt dat irritante belletje in je hoofd: het is tijd om op te ruimen!

Toen ik nog thuis bij mijn moeder woonde, was mijn bureau mijn chaotische plek. Of zoals ik het noemde: georganiseerde chaos. Mijn moeder heeft ettelijke pogingen gedaan om er iets te vinden en is daar nooit in geslaagd. Toen ik later verhuisde, heeft zij mijn kamer leeggemaakt en dus ook mijn bureau. Gevolg: mijn bureau is zo’n 1000 keer vervloekt door mijn moeder. Mijn kledingkasten daarentegen waren altijd mooi georganiseerd.

En toen ging tiener Natasa samenwonen en werd ze vrouw. Een eigen plek waar alles georganiseerd ligt (in de mate van het mogelijke). De kledingkast mooi geordend (zolang mijn echtgenoot er uit de buurt blijft), de schuiven gereorganiseerd: alles op zijn plek. Toch kan het nog altijd beter ..

Dus daarom deze post! Bij opbergen horen ook enkele hulpmiddelen zoals dozen, mandjes,zakken en ga zo maar door. Een hele tijd terug keek ik even rond in de home afdeling van H&M (I confess: I’m addicted) en zag enkele leuke opbergspullen. En die deel ik vandaag met jullie! Enjoy! 🙂

opbergen,mand,h&m,home
Gevlochten opbergmand,€ 14,99
glazen,doos,h&m,home
      Glazen doosje, € 14,99
opberg,mand,wit,h&m,home
        Opbergmand, € 14,99
opbergen,mand,zwart,h&m,home
        Opbergmand, € 9,99
boeken,steun,h&m,home
        Boekensteun, € 9,99
metalen,mand,h&m,opbergen,home
      Metalen mand, € 9,99

Enkele tips

  • Van de boekensteun ben ik helemaal weg! Hij zou perfect bij me thuis passen aangezien mijn boekenplank wit ziet.
  • De witte opbergmand zou ik gebruiken om in schuiven te plaatsen.
  • Het glazen doosje is fijn om op te vullen met kleine steentjes (als interieur versiering). Ik zou er een parfumflesje inzetten of zelfs mijn lipstick stash erin puzzelen. Staan ze opgeborgen EN ziet er leuk uit!
  • De zwarte opbergmand (met opschrift) zou ik als wasmand gebruiken. Als je alleen woont of zelfs met tweetjes, is zo’n mand groot genoeg.

Natuurlijk moet je opbergruimte er ook vrolijk uitzien. Want je zal er ongetwijfeld veel binnenwandelen. Enkele leuke decoratie ideeën:

glazen,vaas,glas,h&m,home,decoratie
         Glazen vaas, € 4,99
hout,fotolijst,h&m,home,decoratie
    Houten fotolijst, € 12,99
spiegel,h&m,home,metaal,decoratie
             Spiegel, € 24,99
stickers,muur,h&m,home,decoratie
Zelfklevende muurstickers, € 9,99

Als je geïnteresseerd bent in wat er nog meer van opbergmogelijkheden beschikbaar zijn, klik dan hier.

Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar na het schrijven van deze post heb ik zin om weer wat kasten te reorganiseren! En een laatste tip: het is niet erg om af en toe iets weg te doen. Je hebt dan meer plaats voor je oude spullen of om er nieuwe bij te voegen 🙂

Heb jij een bepaalde organisatie techniek?

Tot de volgende post,

See you soon!

Natasa.

Advertentie

10 gedachtes over “Opbergen doe je zo!

  1. Nesrin - Daily Cup of Bla Bla Bla

    Mooie spullen. Ik heb helaas geen techniek en met de komst van twee kindjes zijn er ook een hele hoop spullen bij gekomen in het huis wat mij wel weer verplicht om dingen snel op te ruimen, weg geven of weg te gooien en niet alles te bewaren.

    Geliked door 1 persoon

    1. Dank je! En dat begrijp ik heel goed 🙂 Je moet gewoon dingen wegdoen anders zou het na een tijd een huis worden dat recht in het programma “Extreme Hoarders” kan meedoen 😀 Liefs! x

      Like

  2. Haha, ik ben ook echt vreselijk als het op opruimen aankomt.! Zelfs nu ik samenwoon ben ik nog steeds een rommelkont. M’n vriend is de opgeruimde bij ons thuis :p Ik vind die wasmand trouwens echt prachtig! Nu doen we alles in zo’n blauwe zak van de ikea, niet echt ideaal dus

    Geliked door 1 persoon

    1. Haha! Bij ons is het ik die enorm netjes is, terwijl manlief alles rond laat slingeren .. En wij hebben ook zo’n zelfbenoemde wasmand, alleen is de zak niet van Ikea maar een gratis strandtas van Yves Rocher 😀 Liefs! x

      Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s