Hello everyone!
Nee, ik ben niet gek geworden. Het is nog eventjes tot Kerstmis (alhoewel, zo ver is het nu ook weer niet ..), maar in de winkels is de feestdagengekte al losgebroken. En zo ook bij mijn favoriete winkel, jawel je kan het al raden, H&M.
Enkele dagen geleden kreeg ik hun alom-in-de-hemel-geprezen nieuwsbrief binnen in mijn mailbox en hij stond helemaal in het teken van de feestdagen. Mijn geluk kon niet op want mijn twee favoriete dingen werden gecombineerd: feestdagen en H&M.
Ik ben dol op de feestdagen. De gezelligheid, sfeer, sneeuw (als het mogelijk is en niet al te veel), kerstbomen, versiering .. Yes, I’m all in baby! Ik kan er zo van genieten om de kerstboom te versieren! Sinds ik mijn eigen huis heb en samenwoon, heb ik er nog meer genot van en ben ik altijd op zoek naar leuke manieren om het huis, binnen en buiten, zo mooi mogelijk te versieren.
H&M Home heeft enkele leuke items uitgekozen om je huis helemaal in de Kerststemming te brengen en uiteraard deel ik maar al te graag mijn favoriete items.
Kruip onder een dekentje met een mok thee of warme chocomelk en geraak mee in de holidaymood!








Je hebt het misschien gemerkt, alles is in de kleur rood. Why? Ik ben dol op de kleur rood (trotste eigenares van een rode keuken!), rood doet me meteen denken aan Kerstmis en alles ziet er gewoon leuker uit in rood!
Wil je zelf helemaal in de stemming komen, klik dan hier om de hele collectie te bekijken.
Hou jij van de feestdagen? En hoe decoreer jij je huis/appartement?
Tot de volgende post,
See you soon!
Natasa.
Oeh leuk 😀
LikeGeliked door 1 persoon
Pingback: Verwaarloosde geboortedag en sterfplaats 1 Rabbijn Jeshua en Romeinse weerstand | Bijbelvorser = Bible Researcher