#25 Ochtendmuziek

Hello everyone!

Het is koud, mistig, puur winterweer. Maar daarom breng ik ook deze zondag een beetje zonneschijn binnen bij jou met een nieuwe “Ochtendmuziek”!

Voor degene die net op mijn blog komen piepen: “Ochtendmuziek” is een wekelijkse rubriek die op zondag online komt. Hierin deel ik jullie welk liedje/commercial er elke dag bleef hangen. Dus een klein weekoverzicht van mijn innerlijke radio, om het zo te stellen.

Het was een “drukke” week in mijn hoofd dus geniet van deze lijst!

Maandag

Extreme vrolijkheid is aanwezig!

Dinsdag

Een plakkertje! Deze artiest heb je al voorbij zien komen in vorige edities van “Ochtendmuziek” en dit nummer is afkomstig van zijn nieuwe album (ahum, AMAZING!).

Woensdag

Ik werd niet wakker met dit nummer, maar het was het eerste nummer dat ik hoorde toen ik de TV aanzette die ochtend. Een nummer wat een heleboel emoties naar boven brengt en waar ik een krop van in mijn keel krijg.

Donderdag

Dit nummer staat op onze USB stick in de auto en telkens wanneer we dit nummer horen begin ik automatisch mee te janken (want mijn zang”talent” kun je niet anders noemen) en mijn man rare geluiden te maken. #crazymarriedcouple

Vrijdag

Lichtelijk verslaafd ..

Zaterdag

Nog een plakkertje waar mijn man en ik dol op zijn 🙂

Zondag

Een dagje radiostilte!

Luister jij graag naar muziek wanneer het slecht weer is? Ik zeker en vast wel 🙂

Tot de volgende post,

See you soon!

Natasa.

Advertentie

3 gedachtes over “#25 Ochtendmuziek

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s